You are here:

O nas

W Motle zajmujemy się badaniami i rozwojem turystyki. Pomagamy wdrażać zmiany oraz projektować innowacyjne produkty, usługi i doświadczenia podróżnicze. Stosujemy metody i narzędzia, które skutecznie napędzają etyczny rozwój turystyki z poszanowaniem dziedzictwa, potrzeb ludzi i pejzaży ewoluującego świata.
Sprawdź, co robimy

Poznaj naszą misję i filozofię

Dowiedz się, co robimy i jak pracujemy.

Co robimy?

Eksplorujemy świat, aby generować pomysły na innowacje turystyczne. Wspieramy ulepszanie istniejących i tworzenie nowych ofert wycieczek, szlaków, miejsc, wydarzeń, atrakcji, obiektów infrastruktury. Projektujemy rozwiązania skoncentrowane na dziedzictwie naturokulturowym, oczekiwaniach zwiedzających i odwiedzanych oraz wyzwaniach, szansach, aspiracjach i kierunkach rozwoju cywilizacji, które pogłębiają doświadczenie podróżnicze, a także świadomie wpisują się w otoczenie i kreują dla niego wartościowe perspektywy, odpowiedzialne społecznie, kulturowo i środowiskowo.

Dla kogo i jak pracujemy?

Pracujemy dla touroperatorów, biur promocji regionów, instytucji kultury, firm z branży HoReCa i pokrewnych. Oferujemy kompleksowe usługi badawcze, ideacyjne, audytorskie i wdrożeniowe. Specjalizujemy się w turystyce kulturowej i experience travel, pozostając otwarci na interdyscyplinarne obszary szeroko rozumianych podróży. W procesie projektowania produktów turystycznych bazujemy na wynikach analiz trendowych, obserwacji terenowych i badań desk research. Mamy na koncie blisko 9000 programów wycieczek, opisów atrakcji, przewodników i innych opracowań.

Dokąd idziemy?

Każdy projekt to kolejna szpilka na mapie naszej fascynującej, trwającej od 2005 r. ekspedycji szlakami turystyki. Przemierzamy je, aby poszukiwać nowych punktów styku z branżą podróżniczą, wychwytywać istotne zmiany antropologiczne, inspirować inicjatywy społeczne, kulturowe i biznesowe oraz poszerzać horyzonty intencjonalnego odkrywania, rozumienia, współtworzenia, relacjonowania i pokazywania świata.

Zespół

Poznajmy się.
Ewa Orciuch

Projektantka innowacji turystycznych, skoncentrowana na pracy badawczej i koncepcyjnej. Niepraktykująca pilotka wycieczek. Autorka treści podróżniczych z 15-letnim doświadczeniem redakcyjnym i marketingowym. Z wykształcenia kulturoznawca. Ma tysiąc pomysłów na minutę. W wolnym czasie odkrywa nieznane pociągiem, rowerem i wędruje z plecakiem.

Adam Kudłacz

Właściciel. Koordynator operacyjny, planista. Researcher, grafik, fotograf, pasjonat lotnictwa, pilot szybowcowy.

Zaufali nam