You are here:

Asystent turystyczny

Masz za dużo na głowie, brakuje ci rąk do pracy i czasu na żmudne zadania? Zrobimy je za ciebie! Korzystaj z pomocy asystenta, zyskując wsparcie w zakresie zarządzania ofertami turystycznymi, researchu, redakcji tekstów, utrzymania relacji z kontrahentami i innych codziennych prac w twoim biurze.
W drogę!

Odzyskaj czas na ważne sprawy

My zajmiemy się resztą.

Prosty krok na ścieżce rozwoju

Rozwijaj swoją firmę turystyczną bez obaw o najcenniejszy kapitał – ludzi i czas. Jesteśmy tu, aby wesprzeć twoją codzienną pracę i pozwolić ci skoncentrować się na tym, co kluczowe. Nie martw się dłużej o terminy i natłok zadań. Daj znać, czego potrzebujesz – doskonale rozumiemy potrzeby turystyki, a odpowiedzialność, terminowość, profesjonalizm i samodzielność to nasze drugie imię. Oferujemy usługi asystenckie i koordynacyjne w zakresie researchu, zarządzania ofertami turystycznymi i wydawnictw promocyjnych.

null

Research

Usługa researchu polega na wyszukaniu informacji na wybrany temat. Realizujemy:
  • Research danych dla turystyki – rekomendujemy trasy, miejsca docelowe, atrakcje, środki transportu, hotele, restauracje, weryfikujemy aktualne dane o szczepieniach, wizach i inne
  • Research tematyczny – rekomendujemy naukowe i popularnonaukowe źródła wiedzy oraz przygotowujemy przeglądy wiadomości o określonych zagadnieniach, np. miejscach, kulturach, wydarzeniach, zjawiskach, odkryciach, trendach

Po researchu dostarczamy raport, zawierający wyselekcjonowane wiadomości wraz z linkami, opcjonalną bibliografią bądź danymi kontaktowymi.

null

Zarządzanie ofertami turystycznymi

Zarządzanie ofertami turystycznymi obejmuje:
  • Usługi redakcyjne – piszemy oraz wykonujemy redakcję i korektę takich treści i wydawnictw, jak programy wycieczek, opisy atrakcji turystycznych, scenariusze dla pilotów wycieczek, teksty ofertowe na WWW, informacje praktyczne, ulotki, katalogi, przewodniki turystyczne i inne. Na życzenie przygotowujemy pliki do pobrania (Word, .PDF)
  • Zarządzanie treścią – publikujemy oferty, zdjęcia oraz inne treści, materiały i pliki na stronie internetowej (obsługa CMS). Na życzenie zajmujemy się szukaniem i podstawową obróbką materiałów ilustracyjnych, realizujemy inne powierzone zadania we współpracy z twoim webdeveloperem, a także na bieżąco opiekujemy się opublikowanymi na stronie ofertami
  • Relacje z kontrahentami – znajdujemy kontrahentów i kompleksowo zajmujemy się kontaktem
  • Usługi na życzenie – wykonujemy inne prace, których aktualnie potrzebujesz
null

Wydawnictwa promocyjne

Wykorzystujemy 15-letnie doświadczenie w redagowaniu publikacji dziennikarskich, popularnonaukowych i informacyjnych z dziedziny turystyki i kultury. Redagujemy:
  • Przewodniki turystyczne
  • Reportaże, eseje podróżnicze
  • Kompendia, vademecum, almanachy
  • Materiały reklamowo-informacyjne (foldery, katalogi, ulotki)

Oferujemy usługi researcherskie oraz redakcję merytoryczną, marketingową, językową, graficzną (opisy do materiałów ilustracyjnych, np. infografik) lub kompleksową. Tworzymy treści zgodnie z najlepszymi praktykami brand publishingu i dziennikarstwa oraz z myślą o docelowym czytelniku. Profilujemy teksty gatunkowo i lingwistycznie, uwzględniając specyfikę publikacji oraz indeks czytelności FOG na poziomie 5–15 lub wyższym. Na życzenie poddajemy teksty dodatkowej redakcji i korekcie.

Ważna informacja

Staramy się kompleksowo wspierać pracę biur podróży i innych firm turystycznych. Istnieją jednak usługi, których nie świadczymy.

Nie prowadzimy blogów firmowych i osobistych, nie obsługujemy newsletterów ani social mediów, nie zawiadujemy kalendarzem, spotkaniami ani rezerwacjami, nie jesteśmy wirtualnym sekretariatem i nie świadczymy innych usług niewymienionych w ofercie.

Specjalizujemy się w działalności badawczo-rozwojowej, a wszelkie wsparcie redakcyjne, promocyjne i marketingowe realizujemy wyłącznie wobec produktów, usług i innowacji turystycznych, nad którymi pracujemy bezpośrednio i tylko w zakresie wynikającym z oferty.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości i dodatkowe pytania o to, czy w ramach współpracy wykonamy określone zadania – skontaktuj się: ewa@motle.pl.

Zaufali nam